| 거절 | 38:1 |
|---|---|
| 폭파 방지 | ATEX, FM, IECEX, NEPSI 인증 |
| 가열 재킷 | 클래스 150 |
| 안테나 유형 | 렌즈 유형 |
| 내구성 | 가혹한 산업 환경을 위해 설계되었습니다 |
| 보호 계층 | IP66 |
|---|---|
| 보호 수준 | IP67 |
| 반복 | 1% |
| 액추에이터 유형 | 공기이고 전기입니다 |
| 정확성 | 전체 규모의 ±0.5% |
| Measurement Principle | Vortex |
|---|---|
| Temperature Compensation | (0.1 To 60.0)oC (auto Or Manual) |
| Port | Main Ports In China |
| Stability | ±1.0%FS/30min |
| Warranty | Up To 5-year Limited Warranty |
| Power Consumption | ≤8W |
|---|---|
| Mounting | Flanges, Threads, Various Antennae |
| Test Hole | 4 Holes |
| Rated Temperature | -40~200℃ |
| Communication Interface | Depends On Specific Instrument |
| 보호 계층 | IP66 |
|---|---|
| 아날로그 출력 | 4 ... 20 MA |
| 온도 센서 | 서미스터 |
| 주택 | 알루미늄, 코팅 |
| 제어 신호 | 4~20mA, 0~10V |
| Stirring Rate | 1500r/min±15r/min |
|---|---|
| Warranty | Up To 5-year Limited Warranty |
| Pressure | 2.5-6.4Mpa |
| Stability | ±1.0%FS/30min |
| Temperature Compensation | (0.1 To 60.0)oC (auto Or Manual) |
| Ambient Relative Humidity | ≤85% |
|---|---|
| Connection Type | Flange, Thread |
| Diagnostics | Basic Diagnostics, Process Alerts, Loop Integrity Diagnostics, Plugged Impulse Line Diagnostics |
| Pressure | 2.5-6.4Mpa |
| Wireless Update Rate | Wireless Update Rate |
| 배달 시간 | 90 근무일 |
|---|---|
| 지불 조건 | T/T |
| 브랜드 이름 | Rosemount |
| 모델 번호 | 3051 |
| 빈도 | W- 대역 (~ 80GHz) |
|---|---|
| 제어 신호 | 4~20mA, 0~10V |
| 주택 자료 | 알루미늄, 스테인리스 스틸 |
| 보호 계층 | IP66 |
| 습식 재료 | 스테인레스 스틸; 316 / 316L 및 CF3M |
| 정확성 | 전체 규모의 ±0.5% |
|---|---|
| 액추에이터 | 전기 같은 |
| 온도 | 0-180C |
| 공기 공급 | 없음 |
| 인클로저 재료 | 스테인레스 스틸 |